TFPT0603L4700FM datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    TFPT0603L4700FM
  • Производитель
    Vishay Intertechnology
  • Описание
    Vishay Intertechnology TFPT0603L4700FM Description Of Terminals: Leadless ID_COMPONENTS: 3392345 Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Mounting Style: Surface Mount Mounting Type: PCB, Surface Mount Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Operating Temperature Max Deg. C: 125C Operating Temperature Min Deg. C: -55C Package / Case: 0603 (1608 Metric) Percentage Of Resistance Tolerance @ 25c: ?±1 Pin Count: 2 Power - Max: 75mW Product Depth (mm): 0.85mm Product Height (mm): 0.45mm Product Length (mm): 1.6mm Resistance @ 25c: 470Ohm Resistance In Ohms @ 25?°c: 470 Resistance Tolerance: ?±1% Screening Level: Military Series: TFPT Type: PTC